Fels Cherb RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

       Administrators :
        Amber Smith
  Клуб "Sex on the beach"  Tumblr_m1iaapdOGg1qkupp4o9_250
         Jake Tyler


         
       Модератори :
        Charlotte Moore
  Клуб "Sex on the beach"  Tumblr_m2dx92VKbR1qmiykzo4_250
        
Latest topics
» Рок Хауърд
  Клуб "Sex on the beach"  EmptySat Apr 21, 2012 10:26 pm by Рок Хауърд

» Станете наши приятели
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyFri Apr 20, 2012 11:56 pm by Jake Tyler

» ~Търся си~
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 3:11 pm by Бриджит Долф

» Опишете настроението си с част от песен
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:47 am by Kimberly.

» copy-paste
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:40 am by Kimberly.

» Ако бях .. щях ...
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:34 am by Kimberly.

» Познай в кой град живее следващият
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:27 am by Kimberly.

» Кой от двата потребителя
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:27 am by Kimberly.

» Познай кой е следващия...
  Клуб "Sex on the beach"  EmptyMon Apr 16, 2012 7:26 am by Kimberly.

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Клуб "Sex on the beach"

2 posters

Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Клуб "Sex on the beach"

Post by Amber Smith Fri Apr 13, 2012 1:35 pm

  Клуб "Sex on the beach"  Home1
Amber Smith
Amber Smith
Admin
Admin

Posts : 55
Join date : 2012-04-07
Location : Между бъдещето и миналото, но никога в настоящето!

https://cityfelscherbrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Amber Smith Fri Apr 13, 2012 4:27 pm

Денят беше скучен като всички останали дни в този малък град. Домашни, извън класни занаятия и тренировки - това беше ежедневието на тийнейджърите в този град, честно казано все още не можех да повярвам, че и аз съм част от това. Е, родителите ми добре се бяха постарали да ми съсипят живота като ме изпратиха тук, но за тяхно съжаление нямах намерение да се превърна в скучно момиче от малък град. Фелс Черб имаше друга много по-очарователна страна, която ми се харесваше много повече.
Е, явно лошите момичета наистина си остават лоши и не могат да се променят никога. Прибрих се вкъщи и си взех бърз душ. След това изсуших косата си и отворих гардероба. Разгледах внимателно дрехите си, спрях се на една къса черна рокля и я облякох. Обух си черни обувки на високи токове и застанах пред огледалото, започнах да се гримирам. Усмихнах се и пракорах ръка през непокорните си руси коси. Взех ключовете за колата и излязох от къщата. Качих се в червената си кола и потеглих към града, нощният живот и забавленията ме очакваха и сега мнението на родителите ми нямаше значение, не че някога е имало де. Паркирах колата си на около две пресечки от клуба, защото не намерих друго свободно място. Слязох и се запътих към клуба, а тракането на токовете ми по асвалта ме следваше на всяка моя крачка. Влязох и се запътих към бара, игнорирайки глупостите, които изръси момичето, в което случайно се бях блъснала. Седнах и си поръчах уиски, барманът ме изгледа укорително и поиска личната ми карта, но щом му я дадох веднага побърза да изпълни поръчката ми. Питието ми вече беше пред мен, а аз бях повече от отегчена, явно тази вечер нямаше да е интересна както се надявах преди да дойда тук . Огледах отегчено помещението и започнах да си играя с един кичур от косата си, навивайки го около пръста си .
Amber Smith
Amber Smith
Admin
Admin

Posts : 55
Join date : 2012-04-07
Location : Между бъдещето и миналото, но никога в настоящето!

https://cityfelscherbrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Jake Tyler Fri Apr 13, 2012 4:59 pm

Малко почивка нямаше да ми се отрази зле.След
дълга тренировка във фитнеса реших да си купя цигара и може би един стек
бира да отида на някое усамотено място и да прекарам малко
време.Разглеждайки по щандовете реших да си купя само цигари и да ида в бара, да пийна някоя друга бира, ежедневието ме убиваше, постоянно едно и също, училище тренировки.. етс..Но влизайки в клуба, запътвайки се към бара така се бях отнесъл, че се сблъсках с няккой, а след това се отдръпнаи и поглеждайки казах..
-Извинете.-Измърморих
аз, но след това се загледах в нея.Беше доста
симпатична.
-Ам...Извинете..-Отново.
-Този път се загледах в тялото
й...ммм беше красива
.-Грешката е моя г-це.-Усмихнах се аз и се подпрях на бара, боже толкова бях отвеян, а после погледнах към бармана и поръчах за себе си една бира, а след това му добавих
- И едно за госпожицата, същото от което пие.
Jake Tyler
Jake Tyler
Admin
Admin

Posts : 61
Join date : 2012-04-13
Age : 31

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Amber Smith Fri Apr 13, 2012 6:29 pm

Някакво момче се блъсна в мен, сивкавозелените ми очи се загледаха за миг в него, а след това погледа ми се отмести към питието ми отново. Момчето се извини два пъти, а след това ми поръча още едно питие . Охх този очевидно беше нов в града, или просто беше прекалено задръстен и стъпваше в клуб за пръв път. "Добре Би, дай шанс на момчето, нищо няма да ти стане ако поне опиташ да си мила с него..." - досадният ми вътрешен глас се обади, понякога дори самата аз се очудвах какви мисли се въртят в главата ми. Взех чашата и изпих солидна глътка от течността вътре. Извъртях отегчено очи и оставих чашата на мястото, на което бе преди да реша да пия от нея.
- Няма проблем, на всеки може да се случи.
Отвърнах аз и се усмихнах мило, прокайрвайки ръка през косата си. На външен вид момчето изглеждаше като всички други, които се готвят за "Битката". Никак не харесвах момчета, които се бият само, за да покажат кой е по-силен и за да станат по-популярни, а най-лошото от всичко беше, че на тях това им харесваше. Една от гадните ми черти беш,е че преценявам хората преди още да ги опозная и след това трудно можеха да променят мнението ми. Е, не винаги грешах, но пък понякога правех доста големи грешки. Тръснах леко главата си на една страна, за да прогоня тези мисли от ума си .
- Аз съм Амбър! - отново се усмихнах и подадох едната си ръка .
Amber Smith
Amber Smith
Admin
Admin

Posts : 55
Join date : 2012-04-07
Location : Между бъдещето и миналото, но никога в настоящето!

https://cityfelscherbrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Jake Tyler Fri Apr 13, 2012 6:41 pm

- Джейк - казах и аз поемайки ръка и в своята, определено това момиче тренираше нещо, но не можех да разбера какво, но в следващия миг ми просветна бях я виждал на няколко мача в училище, тя беше сред мажоредките... Пуснах ръката й, като се усетих, че я бях задържал прекалено дълго, приличаше ми на онези надути момичета, който си мислеха, че всички ги харесват, но понякога се самозалъгваха, което беше лошо за самите тях, повечето хора им се павеха на приятели, само за да извлекат някаква изгода от тях, и после ги зарязваха, а те се мислеха за популярни. Но какво толкова може би тя не е от онези момичета, мислех си аз докато отпивах от бирата си, а след това я поставих на бара въртейки я в ръката си.
- Е Амбър, какво тренираш. Приличаш на спортна натура- казах и аз нямаше лошо, да попитам все пак не бях сигорен,че е мажоредка, а и можеше да тренира нещо друго освен това
Jake Tyler
Jake Tyler
Admin
Admin

Posts : 61
Join date : 2012-04-13
Age : 31

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Amber Smith Fri Apr 13, 2012 7:24 pm

Добре де, може би не беше като другите момчета, които тренираха и може би дори не тренираше за "Битката", но засега смятах да не се сближавам с него ако изобщо се видим отново.
- Приятно ми е Джейк... - одръпнах леко ръката си. Описах с пръст отвора на чашата, докато оглеждах тълпата от танцуващи тийнейджъри и колежани, някой от тях вече бяха пияни, а други надрусани. Вечерта се очертаваше доста дълга, но нямах желание да я прекарам тук, честно казано предпочитах разходките в някой парк на чист въздух пред стоенето в клубове и дискотеки.
- Капитам съм на мажоретките... - отвърнах аз и отвоно отпих от питието си. - Ами ти? Какво тренираш?
Amber Smith
Amber Smith
Admin
Admin

Posts : 55
Join date : 2012-04-07
Location : Между бъдещето и миналото, но никога в настоящето!

https://cityfelscherbrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Jake Tyler Fri Apr 13, 2012 7:33 pm

Можеше ли просто да не и казвам , за какво тренирам , просто леко да минем на други теми
- Тичам, ходя на фитнес, малко бокс и свободен стил - казах и аз усмихвайки й се, изпивайки бирата си на екс, а след това я погледнах, тук определено не ми се нравеше, беше тъпкано с малки пияни момиченца, някой сигорно бяха и надрусани. Дали щеше да иска да се разходи с мен, запитах се аз , а след това просто без да му мисля, изтрелях въпроса.
- Разходка? Защото се нагледах достатъчно на пияни и надрусани момчета и момичета. - казах и аз и след това откланяйки погледа си към вратата добавих
- Аз отивам, ако имаш желание да се разхождаш, нямам нищо против да се поразходим заедно - казах , а след това отваряйки портфейла си извадих 50$ и ги оставих на бармана, и погледнах към нея
-Е?
Jake Tyler
Jake Tyler
Admin
Admin

Posts : 61
Join date : 2012-04-13
Age : 31

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Amber Smith Fri Apr 13, 2012 8:54 pm

Имам странното чувствo, че крие нещо от мен, че има нещо, което не иска да ми каже . Е, явно просто не искаше да споделя с човек, които не познава. Разходка? Това звучеше добре, изправих се и го погледнах усмихвайки се.
- Добре, къде предлагаш да отидем? - попитах аз и отместих едик кичур от косата си, които закриваше лицето ми, слагайки го зад ухото . Чувствах се като малко дете, което се приготвяше да отиде в лунапарка, това донякъде беше глупаво, щеше да бъде просто една разходка и нищо повече. След това щях да се прибера вкъщи и да се легна, както правех всяка вечер и нищо нямаше да се промени в досадното ми и скучно ежедневия .
Amber Smith
Amber Smith
Admin
Admin

Posts : 55
Join date : 2012-04-07
Location : Между бъдещето и миналото, но никога в настоящето!

https://cityfelscherbrpg.rpg-board.net

Back to top Go down

  Клуб "Sex on the beach"  Empty Re: Клуб "Sex on the beach"

Post by Jake Tyler Fri Apr 13, 2012 9:09 pm

- Хайде ще се разходим в гората - казах и аз и се усмихнах хващайки я за ръката и извеждайки я от вън, гората не беше кой знае колко красива в тъмното, но имаше някой места, който бяха страхотни на луна светлина. Например като червения мост. Пуснах и ръката, след като излезнахме отвън, а после в тишина започнахме да се разхождаме в града, докато не стигнахме до гората, влезнахме навътре и продължихме по пътеката водеща към, червения мост. Усмихнах се в тъмнината, решавайки да разчупя мълчанието.
- На колко години си Амбър? И викат ли ти някак на галено? - изтрелях двата въпроса, един след друг, а после я погледнах леко и отново без да срещна погледа и отместих моя, гледайки заобикалящите ни дървета, пътеката не беше много затъмнена, защото дърветата ен закриваха гората, а луната светлина процеждаше през клоните им и осветяваше пътя ни,
Jake Tyler
Jake Tyler
Admin
Admin

Posts : 61
Join date : 2012-04-13
Age : 31

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum